1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

В'ячеслав Рибалко: підкоряючи нові спортивні вершини

В'ячеслав Рибалко Нещодавно в спортивному комплексі «ХТЗ» завершилася традиційні обласна спартакіада ​​серед працівників житлово-комунального господарства. Справжнім тріумфатором змагань стала команда Комунального підприємства «Харківводоканал», яка вийшла переможцем у всіх турнірах. Спортсмени підприємства були першими в міні-футболі, волейболі, настільному тенісі, гирьовому спорті, армспорту, шахах та шашках. З підведення підсумків цих змагань і розпочалася наша бесіда з методистом адміністративно-господарського управління КП «Харківводоканал» В'ячеславом Рибалко.

В'ячеслав Рибалко «Спортсмени підприємства успішно пройшли відбіркові змагання і разом з представниками КП «ХТМ », КСП «Харківміськліфт» і  КП « Шляхрембуд» вийшли в фінальну стадію спартакіади. Слід зазначити, що ми серйозно підготувалися до цих відповідальних спортивних змагань, а тому підійшли до них в оптимальній формі. І наші очікування повністю виправдалися, так як команді КП «Харківводоканал» вдалося виграти всі спортивні турніри спартакіади», - розповідає В'ячеслав Рибалко.

Переможці спартакіади - В'ячеславе Едуардовичу, мабуть, перед цими відповідальними змаганнями була ретельно спланована тактика виступів, визначені спортсмени, які поведуть за собою менш досвідчених виконавців?

- Абсолютно вірно. У кожному із семи видів спорту була обрана оптимальна тактика дій, що в підсумку і привело до перемоги спортсменів КП «Харківводоканал». Відзначу й те, що в кожному виді спорту у нас є свої лідери, які власним прикладом демонструють неабияку волю до перемоги та прагнення підкорювати нові спортивні вершини.

Волейболісти підприємства Серед них Валерій Полупан, Олександр Сірко, Євген Єгоров, Володимир Говоруха, Андрій Лєтов, Сергій Катков, Микола Одриковський, Сергій Дереча, Валерій Харлан, Геннадій Шаповал, Антон Кириченко та інші. Саме вони в переломні хвилини ведуть за собою товаришів до перемоги. Ось, зокрема, під час фінального поєдинку з міні-футболу форвард КП «Харківводоканал» Олександр Сірко за кілька хвилин до закінчення матчу забив гол у ворота суперників і приніс перемогу своїй команді. І таких прикладів можу назвати чимало.

- Але і нинішні лідери колись вчилися у більш досвідчених спортсменів підприємства. Як поставлений процес на КП «Харківводоканал» з підготовкою гідної зміни?

Чергова перемога - Це дуже важливий напрямок, адже завжди в команді повинні бути молоді та перспективні спортсмени, словом, надійний резерв. Тому на різних турнірах, які проводяться на підприємстві, ведемо цілеспрямовану роботу по виявленню нових спортивних талантів. Ось тут назву Миколу Базганова і Павла Абакумова, які подають хороші надії в настільному тенісі.

- В'ячеславе Едуардовичу, спортсмени КП «Харківводоканал» своїми яскравими виступами добре відомі в спортивних колах Харкова. Напевно, чимала заслуга в цьому керівництва підприємства і профспілкового комітету?

Новий тріумф - Безумовно. Генеральний директор КП «Харківводоканал» Віталій Панов, заступник генерального директора з загальних питань Євгеній Дегтяр і голова первинної профспілкової організації КП «Харківводоканал» Наталія Муравйова всебічно підтримують розвиток спорту і фізичної культури на підприємстві. А це найкращим чином позначається на результатах наших виступів. Зокрема, спортсмени підприємства виграли всі турніри престижних змагань «Битва корпорацій», в яких брали участь. Це також своєрідний рекорд для турніру такого високого рівня.

- В'ячеславе Едуардовичу, а як почався Ваш спортивний шлях?

Чемпіони КП - Почну з того, що з дитинства я займався багатьма видами спорту - футболом, волейболом, баскетболом, настільним тенісом і легкою атлетикою. Виступав за шкільні спортивні команди. Це і визначило мій життєвий вибір - вступив до Харківської державної академії фізичної культури. Виступав і за футбольну команду «Маяк», разом з якою виграли чемпіонат Харківської області. А вже після закінчення вузу перейшов на тренерську роботу. Зокрема, тренував юнаків в рідному «Маяку», міні-футболістів відомого свого часу Харківського клубу «ХАСКО».

- Скажіть, а як доля звела Вас із КП «Харківводоканал»?

В'ячеслав Рибалко - Спочатку я тренував міні-футболістів підприємства. А в 2009 році мені запропонували зайнятися спортивною роботою в колективі. Незабаром прийшли і перші успіхи - стали переможцями Спартакіади фізкультурно-спортивних товариств підприємств області та галузевої Спартакіади підприємств житлово-комунального господарства області.

Серйозне випробування чекало нас на наступний рік в Запоріжжі, де відбулася Всеукраїнська Спартакіада. Тут змагалися 27 команд і, в кінцевому підсумку, ми зайняли 5 місце. Вважаю це непоганим результатом спортсменів підприємства. А в останні роки скарбничка нагород стрімко поповнюється. Але це ніякою мірою не дає нам права зупинятися на досягнутому.

Інтерв'ю провів Ігор Тесло

Вгору