1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Діана Гришко: мрії мають справджуватися

Діана Гришко Інженер відділу енергоаудиту КП «Харківводоканал» Діана Гришко належить до однієї з яскравих трудових династій, яких дуже багато на підприємстві. Зокрема, тут працювала касиром в бухгалтерії її бабуся - Лариса Михайлівна, і в дитинстві вона часто брала внучку з собою на роботу. Ще один представник трудової династії - її батько Віктор Анатолійович, який працює інженером-механіком. Словом, сама доля визначила її подальший життєвий шлях - продовжити багату трудову сімейну традицію.

Діана Гришко з Ютою Тому після закінчення харківського ліцею №141 Діана цілеспрямовано вирішила вступати на енергомашинобудівний факультет НТУ «ХПІ» на спеціальність енергетичний менеджмент. Успішно закінчивши вуз, вона відразу влилася в трудовий колектив КП «Харківводоканал».

З батьком «Шкільні роки згадую з тихою радістю і легким сумом. Старанно вчилася в ліцеї, багато читала, а особливо ретельно готувалася до випускних іспитів. Все робила для того, щоб вступити до вищого навчального закладу. Але була у мене, якщо так можна висловитися, ще одна пристрасть - ще в початкових класах я серйозно захопилася естрадно-спортивними танцями і займалася в ансамблі «Грація».

Трудова династія (бабуся, Діана і батько) У нас був чудовий художній керівник і хореограф Євгенія Миколаївна Андрєєва. Всьому, чого досягла в танцях, я зобов'язана їй. Ми успішно виступали на різних фестивалях, які проводились в різних містах України. А влітку, коли наступали шкільні канікули, я із задоволенням відпочивала в дитячому таборі «Факел» комунального підприємства «Харківводоканал». Подобалося з друзями займатися в гуртках, брати участь в спортивних змаганнях і творчих конкурсах, відвідувати запальні дискотеки. Все це запам'яталося на все життя», - розповідає Діана Гришко.

В дитячому таборі - В університеті Ви також займалися танцями?

- Знаєте, особливого часу під час навчання на танці не залишалося. Але, тим не менш, регулярно відвідувала заняття танцювальної аеробіки. І тут досягла певних успіхів.

- Діано Вікторівно, в становленні молодого фахівця велику роль відіграють досвідчені керівники і співробітники. Як було у Вас?

Діана Гришко - Тут мені дуже пощастило. Почну з того, що завдяки зусиллям Олександра Устименка, Михайла Качуринця, Станіслава Третьякова і Юрія Ярошенка я продовжую старанно освоювати основи цієї важливої ​​професії. Для мене це дуже важливо, адже мої наставники справжні професіонали своєї справи. І, звичайно ж, мені дуже приємно, що в разі необхідності мені нададуть допомогу друзі і колеги - Юлія Лисун, Юлія Плахова, Наталія Крупка та Сергій Прокопченко.

- Скажіть, а які першочергові завдання стоять перед відділом?

Під час нагородження - Я б сказала, що у відділі немає другорядних завдань, адже займаємося важливими напрямками в енергетичній сфері. Це, зокрема, проведення постійного енергоаудиту підприємства, під час якого детально оцінюємо споживання електроенергії, робимо порівняльні характеристики з показниками минулих періодів, аналізуємо ситуацію і вносимо рішення з оптимізації і ресурсозбереження. Звичайно ж, робота мені дуже подобається, а тому продовжую постійно відкривати для себе щось нове і корисне.

- Діано Вікторівно, про одне з захоплень танцями Ви розповіли, а чим ще подобається займатися?

Мрії справджуються - Знаєте, я з дитинства хотіла завести собаку. Але в силу різних обставин довгий час мрії не судилося здійснитися. І ось в 2013 році у мене з'явилася Юта породи сибірський хаскі, і моїй радості не було меж. Ми з нею відразу потоваришували, а через деякий час Юта стала брати участь в різних конкурсах, ставала їх переможницею і призером. Зараз Юта, якщо можна так висловитися, стала наставницею для молодих собак в клубі «Vixie», який створений за моєю ініціативою в 2015 році.

А ось для себе я в цьому році відкрила прогулянки на байдарці. Це дуже цікаве і корисне заняття. І, звичайно ж, продовжую займатися велоспортом, який також подобається з дитинства.

Діана Гришко - Напевно, бувають періоди, коли хочеться трохи від усього відпочити. Чим тоді займаєтеся?

- У такі хвилини читаю улюблені книги. Одна з них - «Точка обману» Дена Брауна. І, звичайно ж, будую плани на майбутнє. По-перше, планую обов'язково відвідати американський штат Юта, який мені дуже подобається. А ще обов'язково відкрию для себе новий вид спорту, наприклад, скелелазіння. А чому б і ні?!

Інтерв'ю провів Ігор Тесло

Вгору