1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Максим Уляніцький: йду по життю зі справжніми друзями

Максим Уляніцький Як правило, керівництво успішних виробничих підприємств завжди робить ставку на перспективну і обдаровану молодь, яка в майбутньому, безумовно, стане гідною заміною ветеранам. Не обходить поза увагою це важливе питання і комунальне підприємство «Харківводоканал», де створюються всі необхідні умови для комфортної роботи, професійного зростання та проведення дозвілля молодих працівників.

Чим же привабливе КП «Харківводоканал» для молоді? Ні для кого не секрет, що в наш непростий час знайти, так би мовити, роботу до душі не дуже-то і просто. Керівництво підприємства прекрасно розуміє і те, що новий співробітник повинен повністю реалізувати свої амбіції, а тому пропонує чимало преференцій для успішного старту, а в подальшому і просування по службі. По-перше, це конкурентна заробітна плата, яка підвищується. Також існують і додаткові матеріальні стимули у разі якісного виконання своїх службових обов'язків. Важливим фактором є і той, що працівники підприємства можуть реалізувати свої таланти в спорті та художній самодіяльності. А ще є, де відпочити і оздоровитися, як працівникам, так і членам їх сімей. Все це в комплексі і дозволяє впевнено дивитися комунальному підприємству «Харківводоканал» в завтрашній день. З цим повністю згоден і електромонтер 5-го розряду Максим Уляніцький.

В сімейному колі «Вперше я побував на підприємстві під час практики. Навчався в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова на факультеті електропостачання та освітлення міст. Ось разом з другом і однокурсником Артуром Мінаєвим, пройшовши практику на КП «Харківводоканал», вирішили в майбутньому повернутися на це підприємство. Закінчивши університет, так і вчинили, тим більше, що нам припав до душі і дружний колектив, і атмосфера, що панує в ньому», - розповідає Максим Уляніцький.

- І ось настав той день, коли ви з Артуром стали повноправними членами трудового колективу. Як працювалося в перший час?

Під час навчання - З перших же днів роботи ми, так би мовити, потрапили до професійних рук фахівців, яких добре вже знали під час проходження практики. Проте, керівництво цеху з ремонту та технічного обслуговування обладнання, який очолює досвідчений професіонал Олександр Берзон, не поспішав ставити перед нами дуже серйозні завдання. Начальник цеху повторював, мовляв, нехай втягнутися в роботу, під наглядом висококваліфікованих фахівців все досконально вивчать на ділі, а вже потім приступають до складних завдань. І дійсно, так воно і вийшло.

- Максиме Валерійовичу, а хто ще допомагав у період становлення?

- Велику допомогу надали і надають заступник начальника цеху Юрій Семенов, начальник ділянки обслуговування об'єктів тепло- і водопостачання Михайло Терновських, провідний інженер Юрій Жуков і бригадир Вадим Карепін. Саме вони посприяли закріпленню теоретичних знань на практиці.

З друзями - Напевно, траплялися і нестандартні ситуації?

- Звичайно, бувають різні випадки. Найголовніше вчасно відреагувати і усунути неполадку. Від цього залежить безперебійна робота електрообладнання та апаратури. Наприклад, бувало так, що пропадала напруга, внаслідок чого вимикалася комп'ютерна техніка. Разом з товаришами оперативно усуваємо подібні ситуації і тим самим відновлюємо роботу фахівців.

- Максим Валерійович, а які зараз стоять першочергові завдання перед бригадою?

- В даний час приступили до переведення приміщень підприємства на світлодіодне освітлення. Це дозволить економити ресурси і значно продовжити термін служби ламп. І, звичайно ж, велику увагу приділяємо профілактичній роботі, що сприяє запобіганню аварійних ситуацій.

З друзями - До речі, а коли ви визначилися з майбутньою професією?

- Це окрема історія. Після закінчення школи друг дитинства Сергій запропонував вступити до електротехнічного технікуму. Я підтримав цю ідею, і вже під час навчання в технікумі мені дуже сподобалася ця спеціальність. А потім, як уже говорив вище, було навчання в університеті, де я остаточно вирішив пов'язати своє майбутнє з цією професією. І про це ніколи не шкодував.

- Скажіть, а як проводите вільний час?

- Поки що з вільним часом є певні проблеми. У шкільні роки займався спортом - грав в баскетбол і відвідував секції східних єдиноборств. І зараз, коли є можливість, намагаюся підтримувати спортивну форму. А ще люблю читати фантастику і переглядати футбольні поєдинки. Зараз, наприклад, із задоволенням дивлюся поєдинки чемпіонату світу за участю збірної Франції, гра якої мені імпонує вже багато років.

З друзями - Максиме Валерійовичу, і наостанок, які найближчі плани?

- У професійному напрямку буду підвищувати майстерність і навички. Адже вчитися, як то кажуть, ніколи не пізно. А ось в особистому плані разом зі своєю дівчиною Мариною збираємося в цьому році відпочити на морі. Сподіваюсь, все вийде.

Інтерв'ю провів Ігор Тесло

Вгору