1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Комплекс спецмашин і механізмів

КСіМ Структурний підрозділ КП «Харківводоканал» - «Комплекс спецмашин і механізмів» (КСіМ) був створений 1 серпня 2004 року на базі автотранспортного цеху Комплексу «Харківводовідведення».

КСіМ Основним завданням «Комплексу спецмашин і механізмів» є безперебійне забезпечення автотранспортом, спецмашинами і механізмами структурних підрозділів підприємства для виконання виробничих завдань, а також підтримання парку рухомого складу в технічно справному стані, відповідно до вимог безпечної експлуатації, встановлених чинним законодавством України.

КСиМ Щодня колектив Комплексу забезпечує надійну роботу понад 400 одиниць техніки. Комплекс оснащений спеціалізованими транспортними засобами, потужною землерийною, вантажопідйомною технікою, засобами відкачки та прочищення мереж. Авторемонтні майстерні Комплексу використовують сучасне діагностичне обладнання, виконують технічне обслуговування та ремонт рухомого складу.

КСіМ З метою організації оперативної роботи з обслуговування мереж каналізації та водопроводу, очисних споруд і насосних станцій, парк рухомого складу КСіМ розміщений на трьох територіях, з урахуванням наближеності до експлуатаційних підрозділам.

Підприємство постійно здійснює оновлення парку спецтехніки і механізмів.

В експлуатацію введена нова сучасна техніка:

  • гідродинамічні установки з обслуговування трубопроводів голландської компанії «Rioned». Їх експлуатація дозволила підвищити якість обслуговування внутрішньобудинкових, квартальних і магістральних мереж діаметром від 50 до 300 мм;
  • екскаватори англійської компанії «JCB». При малому споживанні ПММ їх технічні можливості дозволяють проводити ремонтно-відновлювальні роботи на глибині до 5,5 м, значно скоротити час прибуття на аварійний об'єкт, тим самим підвищити продуктивність робіт у 3 рази;
  • каток компанії «JCB». Його використання дозволило скоротити витрати на оплату послуг дорожньо-будівельних організацій за рахунок можливості якісного проведення робіт з відновлення асфальтового покриття доріг і тротуарів міста своїми силами.

КСіМ Під керівництвом директора «Комплексу спецмашин і механізмів» Олександра Михайловича Власенка активно впроваджуються сучасні методи ремонту рухомого складу на основі використання комп'ютерних технологій.

КСіМ Моніторинг роботи автотранспорту підприємства за допомогою «Системи GPS навігатор» у режимі «on-line» дозволяє ефективно координувати рух автотранспорту, сприяє його раціональному використанню, економії енергоресурсів, а також оперативному вирішенню питань ліквідації аварій та контролю виконання заявок.

Директор Власенко Олександр Михайлович, тел. 707-57-31 (приймальня)

Вгору