1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Комплекс «Харкiвводовiдведення»

Ремонтные работы

Комплекс «Харківводовідведення» було створено 01.07.1992 року на основі підприємства з експлуатації каналізаційних мереж і насосних станцій згідно з наказом №116 з управління каналізаційного господарства.

До його обов'язків увійшли:

  • експлуатація зовнішніх мереж водовідведення та каналізаційних насосних станцій м. Харкова;
  • технічне та аварійно-диспетчерське обслуговування внутрішньобудинкових мереж каналізації;
  • аварійно-диспетчерське обслуговування внутрішньобудинкових водостоків.

Основні виробничо-технічні завдання:

  • прочищення та перекачування стічної рідини;
  • попередження і своєчасне усунення аварійних ситуацій на внутрішньобудинкових мережах каналізації;
  • повна механічна і біологічна очистка стічних вод.

Обслуживание канализационных сетей

До структури комплексу входять районні експлуатаційні дільниці, міські очисні споруди водовідведення МОСВ №1 (Диканівські очисні споруди) і МОСВ №2 (Безлюдівські очисні споруди), аварійно-диспетчерська служба з обслуговування міських і внутрішньобудинкових мереж каналізації, ділянки з: надзвичайних ситуацій, ремонту мереж каналізації, експлуатації та ремонту тунельних колекторів, експлуатації насосних станцій, ремонту та обслуговування електро- і технологічного обладнання, експлуатації будівель і споруд; лабораторія ТВ-контролю, диспетчерська, відділ паспортизації каналізаційних мереж, виробничо-технічний і планово-економічні відділи.

Устранение аварийных ситуаций

Також у Комплексі «Харківводовідведення» числиться бухгалтерія, відділ управління персоналом, відділ адміністративно-господарського забезпечення, відділ логістики, матеріальний склад і цех автотранспортних засобів і механізмів.

Заступник генерального директора з експлуатації каналізаційного господарства - директор Комплексу «Харківводовідведення» Булгаков Віктор Васильович, тел. 704-14-36 (приймальня).

Вгору