1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Антикорупційна політика

Комунальне підприємство «Харківводоканал» на підставі Законів України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 р., «Про Національне антикорупційне бюро України», «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки», розробило і впровадило Антикорупційну програму на підприємстві.

Стоп коррупции! Документ встановлює комплекс правил, стандартів і процедур щодо виявлення, протидії та запобігання корупції в діяльності КП «Харківводоканал» і поширюється на всіх працівників підприємства.

Розробка Антикорупційної програми є черговим кроком КП «Харківводоканал» у створенні антикорупційного середовища в діяльності підприємства, забезпеченні безумовного дотримання вимог та обмежень законодавства з питань протидії корупції всіма працівниками підприємства.

Якщо Ви стали свідком або Вам стало відомо про вчинення корупційних правопорушень та інших неправомірних дій посадовими особами і працівниками КП «Харківводоканал» та його структурних підрозділів, Ви можете зателефонувати Уповноваженому з антикорупційної діяльності за телефоном 739-96-38 або відправити в установленому порядку повідомлення про це на електронну адресу: representative@vodokanal.kharkov.ua

Також звертаємо увагу на те, що повідомлення, що містять наклеп і образи, дискредитацію посадових осіб і працівників підприємства, тягнуть за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

Антикорупційна програма КП «Харківводоканал» на 2020-2021 рр. Ознайомитися за посиланням.

Повідомити про порушення Закону України «Про запобігання корупції» (в тому числі анонімно) на комунальному підприємстві «Харківводоканал» можливо:

  • на спеціальну телефонну лінію Департаменту з питань забезпечення життєдіяльності міста: (057) 760-75-75;
  • на спеціальну електронну пошту Департаменту з питань забезпечення життєдіяльності міста:anticorzabjit@city.kharkov.ua;
  • на адресу Департаменту з питань забезпечення життєдіяльності міста: 61003, м. Харків, пров. Соборний, 1.

В Харківській міській раді для повідомлень про корупцію працює:

  • цілодобова телефонна лінія для голосового повідомлення (057) 725-80-05;
  • спеціальна електронна поштова скринька anticorxmr@city.kharkov.ua
Вгору