1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

КП «Харківводоканал» просить оплачувати послуги водопостачання та водовідведення (відео)

КП «Харківводоканал» просить оплачувати послуги водопостачання та водовідведення (відео)

Оплата споживачами послуг водопостачання та водовідведення безпосередньо впливає на діяльність КП «Харківводоканал».

Недоотримання коштів у зв'язку з відсутністю оплати за послуги, які надаються нашим підприємством, або несвоєчасним її внесенням може порушити нормальний режим роботи підприємства, негативно позначитися на якості самих послуг, а також мати для споживачів-боржників негативні наслідки. Станом на кінець лютого поточного року заборгованість населення за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення становить понад 530 млн грн. Тільки в березні недоплата абонентами підприємства - близько 29 млн грн.

З огляду на ситуацію, яка зараз склалася в Україні, та з метою запобігання поширенню коронавирусу комунальне підприємство «Харківводоканал» просить споживачів здійснювати платежі за послуги водопостачання та водовідведення онлайн.

На підприємстві пропонують здійснити онлайн оплату за послуги водопостачання та водовідведення через платіжну систему одного з обраних банків. Наприклад, на головній сторінці офіційного сайту підприємства обираємо «оплатити через» та обираємо банк, через який будемо проводити платіж. Вказуємо номер особового рахунку, який ви можете знайти на квитанції підприємства, адресу та ініціали платника. Додаємо дані банківської картки, суму до сплати та проводимо платіж.

Для проведення повторюваних платежів банками успішно практикується послуга «регулярні платежі». Ви вказуєте реквізити банку одержувача платежу, суму та періодичність списання коштів і назавжди забуваєте про черги в касу. Після цього банк буде регулярно перераховувати гроші з вашої картки на рахунок підприємства - постачальника послуг.

Оплатити онлайн послуги водопостачання та водовідведення КП «Харківводоканал» можливо за допомогою QR-коду. Їх два. Вони розміщені на лицьовій стороні квитанції підприємства, які щомісяця приходять абоненту. Один QR-код виведе вас на оплату через систему «Мегабанку», другий - через платіжну систему «Приват24». Для цього необхідно завантажити будь-яку програму для зчитування кодів, відкрити її на своєму смартфоні, навести на код, розміщений у квитанції, і оплатити послугу.

За всіма питаннями можна звертатися за телефонами сall-центру: (057) 707-57-57 та (057) 757-82-80, які працюють щодня, крім неділі, з 8:00 до 21:00. А також за додатковим телефонами районних абонентських відділень підприємства, які вказані на офіційному сайті.

Під час карантину залишайтеся вдома і пам'ятайте, що банківськими послугами можна скористатися дистанційно. Подбайте про себе і про літніх людей, допоможіть їм оплатити комунальні послуги онлайн.

02 квітня 2020, 16:54 Распечатать статью

все новости

Вгору