1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

КП «Харківводоканал» просить споживачів своєчасно оплачувати послуги водопостачання та водовідведення

КП «Харківводоканал» просить споживачів своєчасно оплачувати послуги водопостачання та водовідведення

Комунальне підприємство «Харківводоканал» просить споживачів своєчасно оплачувати послуги водопостачання та водовідведення та не допускати накопичення боргів.

Нагадаємо, у цей складний воєнний час від оплати послуг водопостачання та водовідведення залежить безперебійне подання води харків'янам.

Ворожі обстріли руйнують об'єкти інфраструктури, але навіть під обстрілами, наші ремонтники відновлюють зруйновані мережі водопостачання та водовідведення, забезпечуючи харків'ян водою та каналізацією, що справно працює. Ми не лише ремонтуємо наше господарство, а й готуємо всі системи до експлуатації в осінньо-зимовий період.

КП «Харківводоканал» в умовах війни працює у штатному режимі завдяки сміливості та самовідданості співробітників та підтримці харків'ян, які оплачують послуги. Саме ці кошти дозволяють проводити ремонти на зовнішніх трубопроводах і внутрішньобудинкових системах, відновлювати насосні станції, упорядковувати оглядові колодязі та водонапірні колонки, встановлювати пожежні гідранти. А також придбати паливо для техніки, матеріали для ремонтних робіт, насоси та агрегати для заміни.

Вберегти та відновити роботу всіх служб підприємства можливо лише спільними зусиллями комунальників та споживачів. Чи буде комфорт у будинках, залежить від нас.

Дякуємо кожному харків'янину, хто знаходить можливість оплачувати рахунки!

08 листопада 2022, 14:01 Распечатать статью

все новости

Вгору