1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

КП «Харківводоканал» постійно контролює якість води

КП «Харківводоканал» постійно контролює якість води

Згідно з щоденними результатами досліджень лабораторії санітарно-епідеміологічного контролю КП «Харківводоканал» якість водопровідної води, яка подається до будинків харків'ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам. Щодня відбирають понад 25 проб.

Про це сьогодні, 23 червня, повідомила виконувач обов'язків начальника лабораторії Карина Беспалова.

За її словами, щоденний контроль за якістю водопровідної води здійснюється на всіх контрольних точках відбору. Це - накопичувальні резервуари чистої води, насосні та водопровідні станції, що підкачують, водорозбірні колонки, словом, вся водопровідна мережа, яка йде до мешканців багатоповерхових будинків і приватного сектору. І в умовах воєнного часу лабораторія продовжує працювати у штатному режимі та виконувати всі аналізи та функції.

«Лабораторія оснащена сучасним вимірювальним та допоміжним обладнанням, яке обслуговують висококваліфіковані спеціалісти. Вони проводять вимірювання всіх показників якості водопровідної води відповідно до всіх санітарних норм та стандартів. Наголошую, в нормі всі показники для водопровідної води. З початком воєнних дій робота лабораторії не припинялася. Так вносилися зміни до графіку виїзду бригади для взяття проб із конкретного місця, якщо там йшли бойові дії або було оголошено повітряну тривогу. Але тільки-но ситуація стабілізувалася, ми знову відновлювали взяття проб, адже контроль за якістю водопровідної води дуже важливий і всі співробітники усвідомлюють, яка велика відповідальність лежить на нас. Траплялося затримуватися після закінчення робочого дня, але всі необхідні аналізи проводили та фіксували, як належить», - зазначила Карина Беспалова.

Вона наголосила, що якість водопровідної води знаходиться під постійним контролем, і вона відповідає всім встановленим нормам та стандартам. Але, якщо якісь показники перевищують норму, то про це негайно повідомляється на місце забору води та фахівці вживають необхідних дій, спрямованих на покращення якості води. Також виконувач обов'язків начальника лабораторії повідомила, що нещодавня інформація в соцмережах, що нібито у воді була виявлена ​​«холерна паличка» є вигадкою і не відповідає дійсності.

Фотогалерея

23 червня 2022, 15:04 Распечатать статью

все новости

Вгору