1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

КП «Харківводоканал» після чергового обстрілу відновив подачу води мешканцям П'ятихаток

КП «Харківводоканал» після чергового обстрілу відновив подачу води мешканцям П'ятихаток

Аварійники комунального підприємства «Харківводоканал» після чергового обстрілу оперативно відновили водопостачання мешканцям селищ П'ятихатки, Флоринки та Родичі.

Про це повідомив заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Микола Завада.

За його словами, цей район міста зазнає обстрілів з перших днів війни. Зруйновано інфраструктуру, будівлі, постраждали комунікації. Вибухи також пошкодили трубопроводи і споруди, що забезпечували водопостачання проживаючих тут людей.

«Наші об'єкти неодноразово піддавались обстрілам, для їх відновлення потрібен капітальний ремонт. На даний момент бойові дії продовжуються, і робити масштабні ремонтні роботи не безпечно, та й від повторних влучень ми не застраховані. Але залишати споживачів без води ми теж не могли, тому розглянули всі варіанти та прийняли альтернативне рішення перепідключити мережі для забезпечення водопостачання мешканців цих селищ. Завдання стояло не просте, та було успішно вирішене. Але, паралельно, не дивлячись на обстріли що повторюються, наші фахівці провели огляд місць розташування зовнішніх мереж, попередні та підготовчі роботи для подальшого ремонту пошкоджених трубопроводів», - зазначив Микола Завада.

За його словами, 6 червня робітники дільниці з перекладки та санації водопровідних мереж на спецтехніці почали заміну найбільш постраждалої ділянки трубопроводу в районі окружної дороги.

«П'ятихатки та прилеглі райони в цей час зазнали ворожого обстрілу, потрапили під ворожий вогонь і наші працівники. Вони не розгубилися, зібрали обладнання та швидко покинули небезпечну зону, ніхто з них не постраждав. Та вибухи знову пошкодили комунікації, що подають воду. Одразу після закінчення канонади наші аварійники провели ревізію на ділянках мереж, що постраждали від снарядів, усунули пориви та відновники водопостачання. На сьогодні вода подається в повному обсязі, на зниженому тиску лише частина будинків селищ Флоринка та Родичі», - наголосив заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання».

На підприємстві зазначили, що провести перекладання зовнішніх магістральних трубопроводів та капітальні ремонти на об'єктах водоподачі у цьому районі до закінчення військових дій неможливо.

08 червня 2022, 14:41 Распечатать статью

все новости

Вгору