1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Київському районі відновлюють пошкоджені водоводи

У Київському районі відновлюють пошкоджені водоводи

Бригади аварійно-відновлювальних робіт служби зовнішніх водопровідних мереж Київського району Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» щоденно проводять необхідні ремонтні роботи щодо відновлення стабільної подачі води городянам.

Як повідомив начальник районної служби Віталій Чупандін, вчора було оперативно усунено аварійну ситуацію на ділянці трубопроводу діаметром 50 мм у провулку Дружному, а днем раніше ліквідували аварію на ділянці водоводу діаметром 300 мм по вулиці Сучасній, 24. Сьогодні ремонтники взяли в роботу пошкодження на зовнішній мережі на вулиці Фізкультурній, 53.

«Протягом усього періоду військових дій підрозділ працює вправно, злагоджено та чітко. Тому ситуація у районі з водопостачанням повністю контрольована. У разі виникнення екстрених випадків на трубопроводах, пов'язаних із наслідками обстрілів, оперативно вживаємо дієвих заходів», - наголосив Віталій Чупандін.

Начальник Київського району служби зовнішніх водопровідних мереж також повідомив, що ефективні роботи ведуться і в інших виробничих напрямках, а це своєчасний ремонт водорозбірних колонок та оглядових колодязів.

Учора в Харкові бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» усунули 6 пошкоджень на трубопроводах та упорядкували 8 оглядових колодязів. Сьогодні ремонтні бригади взяли в роботу 8 об'єктів.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

Фотогалерея

06 червня 2022, 10:13 Распечатать статью

все новости

Вгору