1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

З 1 червня поточного року КП «Харківводоканал» відновлює оплату послуг

З 1 червня поточного року КП «Харківводоканал» відновлює оплату послуг

З 1 червня поточного року комунальне підприємство «Харківводоканал» відновлює оплату послуг водопостачання та водовідведення.

Як повідомив сьогодні, 3 червня, Генеральний директор КП «Харківводоканал» Віталій Панов, усі нарахування на період дії пільг для абонентів з 24 лютого 2022 року до травня включно та які відображалися в особистому кабінеті будуть обов'язково перераховані.

«Харків поступово повертається до звичайного життя, а тому городяни мають із порозумінням поставитися до відновлення оплати комунальних послуг. Протягом 100 днів військових дій працівники КП «Харківводоканал» у складних умовах, і незважаючи на значні руйнування мереж та об'єктів, самовіддано виконували свою роботу із забезпечення городян послугами водопостачання та водовідведення. Завдяки всебічній підтримці Харківського міського голови Ігоря Терехова, а також допомозі підприємств України нам вдалося повністю контролювати ситуацію та не допустити кризи. Але життєві та економічні реалії такі, що для подальшої стабільної роботи підприємства, відновлення та належної підготовки комунікацій та об'єктів до осінньо-зимового періоду необхідні відповідні кошти», - зазначив Віталій Панов.

За його словами, протягом усього пільгового періоду підприємство робило відповідні нарахування за надані послуги, які відображалися в особистому кабінеті абонентів. Це пов’язано з виробничою діяльністю, нарахуванням заробітної плати працівникам аварійних бригад та інших служб.

«Хочу подякувати тим харків'янам, які знайшли можливість погасити заборгованість, що існувала до 24 лютого 2022 року, і здійснювали оплату в пільговий період. Зазначу, що ці кошти перейдуть у рахунок майбутніх платежів, що буде відображено у квитанціях», - наголосив Віталій Панов.

Генеральний директор повідомив, що залучення коштів для подальшого розвитку підприємства сьогодні є найважливішим завданням для кожного керівника. Поки йдуть бойові дії цю роботу здійснити складно, але вже розпочато.

03 червня 2022, 15:59 Распечатать статью

все новости

Вгору