1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Київському районі відновлюють водопостачання

У Київському районі відновлюють водопостачання

Ремонтні бригади комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» ведуть відновлювальні роботи на пошкоджених вибухами ділянках трубопроводів у районі житлового комплексу «Інтернаціоналіст» у Київському районі.

Як повідомив сьогодні, 23 травня, начальник Київського району служби зовнішніх водопровідних мереж Віталій Чупандін, у цьому районі багато водоводів постраждали від вибухів після прямих влучень різних вибухових пристроїв. Бригади КП «Харківводоканал» розпочинають усунення нештатних ситуацій на мережах лише після завершення огляду території піротехніками ДСНС України.

«Відновлення водопостачання житлового масиву Салтівка ведемо планово, працюємо щодня, без вихідних. Зокрема, зараз забезпечуємо водопостачання будинків житлового комплексу «Інтернаціоналіст». Цей район тимчасово повністю без водоподачі, після багаторазових вибухів та пошкоджень на водоводах було вирішено воду відключити. Сьогодні усуваємо черговий порив на водоводі діаметром 150 мм, який трапився після прямого попадання снаряда. Ведемо земляні роботи, з подальшим обстеженням стану мереж та плануванням заміни пошкодженої ділянки. Вчора, у неділю завершили ремонт водоводу на вулиці Кричевського у цьому ж житловому комплексі», - зазначив Віталій Чупандін.

За словами майстра Київської ділянки ремонтно-відновлювальних робіт Володимира Волошина, земляні роботи та подальшу підготовку до заміни частини водоводу 250 мм на вулиці Кричевського розпочали 20 травня.

«Виробництво вели в обмежених умовах - на цій ділянці розташовані ще декілька комунікаційних з'єднань, які теж пошкоджені, що значно ускладнювало доступ до мереж. Але вже досконально знаємо, як працювати в екстремальних ситуаціях, за період військових дій набралися подібного досвіду. Після земляних робіт визначилися з обсягом заміни пошкодженої зони та переклали 8 метрів мереж. Відновлювальні роботи завершили та провели благоустрій місця розриття», - наголосив Володимир Волошин.

Робочі бригади кажуть, що важко дивитися на порожні зруйновані будинки в рідному місті, на вибиті вікна, не бачити людей, тому хочеться якнайшвидше все відбудувати та нормалізувати, щоб діти знову бігали, люди сміялися, життя сюди повернулося.

«Прямих і непрямих попадань у водоводи, особливо в Салтівському житловому масиві багато, значить і роботи для нас не початий край. Але нічого, все налагодимо та відновимо. Намагаємось вдихнути в ці місця колишнє нормальне життя, а вода це і є основа всього живого» - зазначають робітники комплексу «Харківводопостачання».

Фотогалерея

23 травня 2022, 11:21 Распечатать статью

все новости

Вгору