1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

КП «Харківводоканал» відновлює водопостачання у житловому масиві Салтівка

КП «Харківводоканал» відновлює водопостачання у житловому масиві Салтівка

Ремонтні бригади комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» у ході заходів щодо відновлення водопостачання у Салтівському житловому масиві завершили відновлювальні роботи на пошкодженій ділянці зовнішнього трубопроводу на вулиці Тракторобудівників у Московському районі.

Про це повідомив сьогодні, 21 травня, начальник Московського району служби зовнішніх водопровідних мереж комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» В'ячеслав Глущенко.

«Житловий масив Салтівка постраждав від обстрілів найбільше. Після перевірки наших мереж визначили багато ділянок, де зафіксовано прямі влучення у водоводи та руйнування від вибухів поряд і вже відреставрували частину з них. Ремонтні роботи плануємо на всіх цих зонах, але лише після перевірки та знешкодження піротехніками. Буквально вчора завершили відновлення ділянки трубопроводу діаметром 150 мм на вулиці Тракторобудівників. Цей водовід забезпечує водопостачання районної поліклініки, двох адміністративних будівель та кількох багатоповерхових житлових будинків. На місці пориву працювала ремонтно-відновлювальна бригада ділянки із залученням екскаватора та іншої спецтехніки. Також завершили ремонтні роботи по вулиці Світлій на пошкодженій ділянці водоводу діаметром 150 мм із встановленням нового хомута імпортного виробництва. Після ремонтів провели благоустрій розриттів», - наголосив В'ячеслав Глущенко.

За його словами, відновлення подачі води в житловому масиві Салтівка ведеться планово, щодня береться в роботу чергова пошкоджена ділянка зовнішніх мереж.

«Намагаємось виконати ремонтні роботи оперативно, але з урахуванням безпеки для наших майстрів та до настання комендантської години. Завдання відповідальне, обсяг робіт дуже великий, але важливий. І кожен наш співробітник розуміє, що колишнє звичайне та мирне життя на Салтівці треба повернути, а вода – один із найголовніших компонентів комфорту для мешканців. Тому намагаємося якнайшвидше відновити водопостачання у всі будинки, де живуть чи куди вже повертаються харків'яни. Працюємо швидко, якісно, ​​надійно», - наголосив начальник Московського району служби зовнішніх водопровідних мереж.

Відновлення водопостачання проводиться у всіх районах Харкова. Вчора бригадами аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» було ліквідовано чотири пошкодження на зовнішніх трубопроводах та упорядковано чотири оглядові колодязі. Сьогодні намічено провести ремонтні роботи на чотирьох ділянках пошкоджених водоводів.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

21 травня 2022, 12:27 Распечатать статью

все новости

Вгору