1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Харкові проводять комплексні роботи з відновлення водопостачання

У Харкові проводять комплексні роботи з відновлення водопостачання

Бригади аварійно-відновлювальних робіт КП «Харківводоканал» продовжують ефективні роботи з оперативного відновлення водопостачання харків'янам.

Зокрема, вчора працівниками Комплексу «Харківводопостачання» було ліквідовано 6 пошкоджень на міських трубопроводах холодного водопостачання та упорядковано 7 оглядових колодязів. Сьогодні намічено провести ремонтні роботи на 5 водоводах.

Успішно справляються із відповідальним завданням щодо відновлення подачі води і бригади управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Комплексу «Харківводовідведення».

Як повідомив сьогодні, 20 травня, начальник ділянки Новобаварського району Віктор Воронцов, районним бригадам щодня доводиться брати в роботу близько 30 заявок харків'ян і жодна з них не залишається поза увагою.

«Паралельно проводимо масштабні ремонтні роботи, пов'язані з підготовкою внутрішньобудинкових систем до експлуатації в осінньо-зимовий період. Ось і в одному з будинків по вулиці Власенка під час проведеної ревізії назріла потреба у повній заміні трубопроводу холодного водопостачання довжиною 120 метрів. Уже приступили до відповідних робіт, які виконують досвідчені та вмілі майстри. Використовуємо лише сучасні та якісні матеріали, які прослужать людям не один десяток років», - наголосив Віктор Воронцов.

Начальник ділянки Новобаварського району також повідомив, що у зв'язку з поверненням харків'ян, що евакуювалися, в терміновому порядку вирішуються питання з відновленням водопостачання та водовідведення.

«Для нас це приємний клопіт. Крім цього, у разі потреби обов'язково допомагаємо мешканцям з ремонтом комунікацій, розташованих безпосередньо у квартирах. І звичайно ж, налагоджуємо роботу поливальних вводів для того, щоб харків'яни мали можливість доглядати прибудинкові клумби та палісадники, повертаючи нашому місту неповторну красу», - зазначив Віктор Воронцов.

Фотогалерея

20 травня 2022, 08:45 Распечатать статью

все новости

Вгору