1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

КП «Харківводоканал» готує об'єкти водовідведення до роботи в осінньо-зимовий період

КП «Харківводоканал» готує об'єкти водовідведення до роботи в осінньо-зимовий період

Бригади комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» проводять усі необхідні заходи для підготовки своїх об'єктів до роботи в осінньо-зимовий період. Також щодня виконується понад 50 заявок на профілактичне прочищення зовнішніх каналізаційних мереж.

Про це повідомив сьогодні, 19 травня, заступник директора з виробництва комплексу «Харківводвідведення» КП «Харківводоканал» Ігор Вороненко.

«Не зважаючи на складності воєнного часу, виконуємо всі необхідні виробничі процедури для підтримки системи водовідведення Харкова у робочому режимі. Щодня у роботах задіяно 12 аварійних бригад з використанням необхідної спецтехніки. На сьогодні профілактичні прочистки зовнішніх каналізаційних мереж продовжуємо у Київському, Основ'янському, Індустріальному, Немишлянському, Новобаварському та Холодногірському районах міста. У Київському районі розпочали масштабну реконструкцію каналізаційного колектора. Паралельно, крім цих традиційних виробництв, проводимо роботи з підготовки наших об'єктів до роботи в осінньо-зимовий період. У рамках цих заходів у Московському, Київському та Шевченківському районах упорядковуємо каналізаційні колодязі із заміною люків та плит», - зазначив Ігор Вороненко.

За його словами, дбаючи про харків'ян, як і раніше, на особливому контролі всі місця, що стали тимчасовими сховищами для людей, ці ділянки на постійній ревізії. Оперативно реагуємо на всі заявки про нештатні ситуації на наших мережах, своєчасно усуваємо всі пориви, щоб жителі міста при цьому не відчули жодних незручностей.

«Продовжуємо перекладання каналізаційного колектора у Новобаварському районі. При перекладці використовуємо нові якісні матеріали - поліетиленові труби, що не піддаються корозії. Щоб не створювати незручностей споживачам, на час робіт водопостачання в будинках мешканців не відключаємо, а перекачування стоків проводимо паралельно насосними агрегатами. Таким чином, «Харківводоканал» забезпечує стабільне водовідведення в даному районі. Адже навіть за умов воєнного стану своєчасний ремонт каналізаційних трубопроводів – запорука комфортного життя городян, та безперебійне надання послуг. Також підтримуємо роботу перекачувальних пристроїв на ділянках, де існує така потреба», - наголосив заступник директора з виробництва комплексу «Харківводвідведення».

Бригади районних експлуатаційних ділянок докладають усіх зусиль, щоб у цей складний час у місті не було проблем із відведенням стоків. І вони із цим завданням гідно справляються.

19 травня 2022, 11:55 Распечатать статью

все новости

Вгору