1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Новобаварському районі оперативно відновлюють подачу води

У Новобаварському районі оперативно відновлюють подачу води

Бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» продовжують виконувати відповідальне завдання щодо відновлення подачі води мешканцям міста.

Зокрема, за минулу добу ліквідовано 4 пошкодження на міських трубопроводах холодного водопостачання та упорядковано 14 оглядових колодязів. Сьогодні роботи з ремонту та відновлення намічені на 6 пошкоджених ділянках трубопроводів.

Як повідомив сьогодні, 18 травня, начальник Новобаварського району служби зовнішніх водопровідних мереж комплексу «Харківводопостачання» Євген Сальков, районні бригади завжди націлені на проведення ремонтних робіт оперативно, щоб харків'янам якнайшвидше було відновлено подачу води.

«Виконанням цього важливого завдання займається досвідчений та вмілий колектив, намагаємось виконати всі заявки. Зокрема, завершили ремонт на одній із ділянок трубопроводу діаметром 400 мм, замінили запірну арматуру. Спрацювали не лише оперативно, а й якісно, ​​а тому мешканці 70 багатоповерхових будинків майже не відчули відсутність водопостачання», - наголосив Євгеній Сальков.

Начальник Новобаварського району служби зовнішніх водопровідних мереж також повідомив, що ефективні роботи проводяться і в інших важливих виробничих напрямках.

«Пильну увагу приділяємо і своєчасному ремонту водорозбірних колонок, адже для деяких харків'ян вони залишаються чи не єдиною нагодою забезпечити себе водою. Також на постійному контролі та заміна пожежних гідрантів у районі. І, звичайно, завдяки всебічній підтримці керівництва підприємства забезпечені всім необхідним для проведення ремонтних робіт будь-якої складності», - зазначив Євгеній Сальков.

Для економії часу бригад аварійно-відновлювальних робіт просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

Фотогалерея

18 травня 2022, 09:46 Распечатать статью

все новости

Вгору