1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

КП «Харківводоканал» масштабно відновлює внутрішньобудинкові комунікації у всіх районах міста

КП «Харківводоканал» масштабно відновлює внутрішньобудинкові комунікації у всіх районах міста

Бригади управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» ведуть масштабні відновлювальні роботи на внутрішньобудинкових комунікаціях водопостачання та водовідведення у всіх районах міста.

Про це повідомив сьогодні, 17 травня, начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» Валерій Харлан.

«Мешканці повертаються, і у нас роботи побільшало, отримуємо багато заявок на підключення тих квартир, які раніше були порожніми. Особливу увагу приділяємо Московському, Київському та Індустріальному районам, вони найбільше постраждали від руйнувань та вибухів. Якщо плануємо об'ємні ремонтні роботи, такі як підключення багатоквартирного будинку або кількох стояків, залучаємо бригади управління з інших районних ділянок. . Ремонти виконуємо комплексно та поетапно, адже руйнування сталися на зовнішніх та внутрішніх мережах. Подачу води проводимо разом з аварійниками комплексу «Харківводопостачання», вони підключають зовнішні мережі, ми перевіряємо та ремонтуємо внутрішньобудинкові. А щодо систем водовідведення, тут взаємодіємо з експлуатаційними бригадами з обслуговування зовнішніх мереж», - зазначив Валерій Харлан.

За його словами, останнім часом у місті фіксується набагато менше обстрілів, потихеньку повертаємось до мирного життя. Тому змінили підхід до усунення аварійних ситуацій на внутрішньобудинкових комунікаціях, зараз плануємо роботи з урахуванням подальшого відновлення всієї міської структури водопостачання та водовідведення. Також розширили і специфіку ремонтів на внутрішньобудинкових мережах. Паралельно проводимо заходи щодо підготовки наших об'єктів у роботі в осінньо-зимовий період.

«Лише за останній тиждень прочистили випуски в будинках по провулку Золочівському, 1 та вулиці Лагерній, 71/1, замінили каналізаційні мережі на проспекті Героїв Харкова, 198/2. Відновили повністю подачу води до будинку по вулиці Астрономічній, 37 та до 9 квартир по вулиці Шишківській, 8-а. З водою тепер і мешканці 72 квартир вулиці Велика Кільцева, 136 та бульвару Грицевця, 10. Провели технічний огляд та заміну запірної арматури у 108 квартирах по вулиці Робкорівській, 24, по вулиці Тобольській, 38 відремонтували стояк, по вулиці Монтажна, 1 замінили запірну арматуру. Роботи дуже багато, але ми впораємося, і нехай наші планерки сьогодні, як зведення з фронту – перевіряємо та фіксуємо руйнування, відзначаємо, реально там починати працювати, чи небезпечно, треба ще почекати, але ми впевнені, що це тимчасові труднощі та дуже скоро життя харків'ян повернеться у мирне русло. А ми вже готові працювати, як і раніше з повною віддачею та взаємовиручкою, щоб повернути нашому улюбленому місту його звичний образ, а харків'янам звичний комфорт», - наголосив начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем.

Фотогалерея

17 травня 2022, 10:38 Распечатать статью

все новости

Вгору