1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Харкові за тиждень усунули 26 пошкоджень на водоводах

У Харкові за тиждень усунули 26 пошкоджень на водоводах

Бригади Комплексу «Харківводопостачання» продовжують інтенсивні роботи з оперативного відновлення подачі води у всіх районах міста і за минулий тиждень усунули 26 аварійних ситуацій на водоводах.

Також ремонтники упорядкували 52 оглядові колодязі на трубопроводах холодної води із заміною запірно-регулюючої арматури, капітально відремонтували 15 водорозбірних колонок і встановили 10 сучасних гідрантів.

Учора, 15 травня, зусиллями бригад аварійно-відновлювальних робіт було ліквідовано 5 аварійних ситуацій на водоводах та упорядковано 5 оглядових колодязів. Сьогодні ремонтники взяли в роботу 6 пошкоджених ділянок трубопроводів холодного водопостачання.

Лабораторією санітарно-епідеміологічного контролю щоденно проводяться дослідження якості води. Фахівці підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків'ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Для економії часу бригад аварійно-відновлювальних робіт просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

Фотогалерея

16 травня 2022, 12:48 Распечатать статью

все новости

Вгору