1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

КП «Харківводоканал» відновлює подачу води у Салтівському житловому масиві

КП «Харківводоканал» відновлює подачу води у Салтівському житловому масиві

Ремонтні бригади комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» у ході заходів щодо відновлення водопостачання в Салтівському житловому масиві розпочали ремонтні роботи на пошкоджених ділянках трубопроводів.

Про це повідомив сьогодні, 13 травня, начальник Салтівського району служби зовнішніх водопровідних мереж комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» В'ячеслав Глущенко.

За його словами, в ході виконання пріоритетного завдання з відновлення водопостачання в районах міста, що найбільш постраждали від ворожих обстрілів, ведуться інтенсивні ремонтні роботи на двох трубопроводах діаметром 500 і 400 мм.

«Районними бригадами аварійно-відновлювальних робіт із залученням необхідної спецтехніки продовжуються комплексні ремонтні роботи на двох ділянках водоводів Салтівського житлового масиву. Внаслідок недавніх обстрілів трубопроводів холодного водопостачання завдано серйозних пошкоджень. Попередні ревізійні дії здійснили піротехніки. Мережі в дуже поганому стані, виявили кілька пошкоджених ділянок, але також розуміємо, що будуть і приховані пориви на трубопроводах. Але наші фахівці та працівники докладають усіх зусиль, знань та навичок, щоб у найкоротші терміни повністю ліквідувати ці складні аварійні ситуації та відновити подачу води харків'янам», - наголосив В'ячеслав Глущенко.

Вчора бригадами аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» було ліквідовано п'ять пошкоджень на зовнішніх трубопроводах та упорядковано чотири оглядові колодязі. Сьогодні намічено провести ремонтні роботи на водоводах у всіх районах міста.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

Фотогалерея

13 травня 2022, 09:56 Распечатать статью

все новости

Вгору