1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Бригади КП «Харківводоканал» планують відновити подачу води у Салтівському жилмасиві

Бригади КП «Харківводоканал» планують відновити подачу води у Салтівському жилмасиві

Ремонтні бригади комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» планують заходи щодо відновлення водопостачання у Салтівському житловому масиві.

Про це повідомив сьогодні, 12 травня, заступник генерального директора – директор Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Владлен Волков.

«В рамках завдання щодо забезпечення водопостачання у всі райони міста, проінспектували найскладніший з обстрілів та руйнувань район Харкова – житлові масиви Салтівка та Північна Салтівка. Визначили пошкоджені ділянки на зовнішніх трубопроводах, спланували заходи щодо відновлення поривів на водоводах. У мікрорайоні Північна Салтівка-1 після вибуху пошкоджено і потребує ремонту трубопровід діаметром 500 мм, що подає воду до 44 багатоквартирних будинків. Також спланували відновлювальні роботи на трубопроводі на ділянці вулиць Академіка Павлова та Бучми, де також значні пошкодження. Після виконаного ремонту відновимо подачу води до 12 житлових будинків, розташованих у 524 мікрорайоні», - зазначив Владлен Волков.

За його словами, на пошкоджених ділянках очікуються значні обсяги ремонтних та відновлювальних робіт, перекладка мереж різного діаметру, заміна запірної арматури та оглядових колодязів.

«Складність полягає ще й у тому, що розташовані тут будинки зазнали численних руйнувань і після відновлення зовнішніх мереж холодного водопостачання, потрібно провести повний огляд внутрішньобудинкових систем. Усі роботи із забезпечення подачі води у цей район плануємо проводити комплексно та поетапно. Це наші проблеми, і ми їх успішно вирішимо, водопостачання у Салтівці буде обов'язково відновлено. Цьому житловому масиву дісталося, як ніякому іншому в місті, і ми просто зобов'язані підтримати мешканців і створити для них комфортні умови проживання», - наголосив заступник генерального директора – директор Комплексу «Харківодопостачання».

Планові роботи щодо відновлення подачі холодної води у всіх районах міста продовжуються. Так учора ремонтники усунули 5 пошкоджень на водоводах і упорядкували 6 оглядових колодязів. Постійно ведуться значні підключення внутрішньобудинкових систем споживачам, тільки за вчора відновили подачу води до 3 багатоповерхових будинків на вулиці Грицевця, водопостачання подали до 156 квартир. Сьогодні у роботі 9 пошкоджень на зовнішніх мережах холодного водопостачання.

Фотогалерея

12 травня 2022, 12:13 Распечатать статью

все новости

Вгору