1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Бригади КП «Харківводоканал» ліквідували 6 пошкоджень на водоводах та підключили до водопостачання ще 67 квартир харків'ян

Бригади КП «Харківводоканал» ліквідували 6 пошкоджень на водоводах та підключили до водопостачання ще 67 квартир харків'ян

Бригади КП «Харківводоканал» докладають зусиль для забезпечення водою всіх харків'ян, так учора ліквідували 6 пошкоджень на трубопроводах холодного водопостачання, відновили 7 оглядових колодязів та до 67 квартир харків'ян підключили подачу води.

Сьогодні, 11 травня, заплановано проведення ремонтних робіт на 9-ти пошкоджених ділянках водоводів у всіх районах міста. Внутрішньобудинкові комунікації відновлюють у 46 будинках.

Аварійники комплексу «Харківводопостачання» розпочали роботи з відновлення пошкоджених зовнішніх водоводів у житловому масиві Північна Салтівка та селищі П'ятихатки. Вже провели попередні огляди та склали плани ремонтних робіт на водоводах різного діаметра у цих районах.

Бригади управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем планомірно відстежують постраждалі квартири та підключають до водопостачання. Так тільки за вчора внутрішньобудинкові мережі налагодили у 48 квартирах у Холодногірському районі, 10 квартирах у Основ'янському та 9 квартирах на Салтівському житловому масиві у Московському районі міста.

Лабораторією санітарно-епідеміологічного контролю щоденно проводяться дослідження якості води. Фахівці підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків'ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Для економії часу бригад аварійно-відновлювальних робіт просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

Фотогалерея

11 травня 2022, 09:58 Распечатать статью

все новости

Вгору