1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Харкові оперативно відновлюють подачу води

У Харкові оперативно відновлюють подачу води

Аварійно-відновлювальні бригади КП «Харківводоканал» продовжують оперативні роботи щодо підключення всіх абонентів до водопостачання.

Зокрема, вчора працівниками Комплексу «Харківводопостачання» було ліквідовано вісім пошкоджень на зовнішніх водоводах та упорядковано сім оглядових колодязів. Сьогодні намічено провести ремонтні роботи  трубопроводів у всіх районах міста.

Ефективно справляються з відповідальним завданням відновлення подачі води у якомога більше квартир і бригади Комплексу«Харківводовідведення».

Як повідомив сьогодні, 10 травня, начальник дільниці Московського району управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Андрій Євдошенко, щоденно районні бригади беруть у роботу близько 40 заявок, які надходять від харків'ян.

«Обслуговуємо одну з найскладніших ділянок – Салтівський житловий масив. Обстріли продовжуються, але щодня працюємо та налагоджуємо функціонування внутрішньобудинкових систем.. В силу обставин нам доводиться вкрай оперативно діяти під час проведення ремонтних робіт на внутрішньобудинкових комунікаціях і нештатних ситуаціях, що виникають. До того ж, з дотриманням усіх правил безпеки  для кожного з нас», - наголосив Андрій Євдошенко.

За його словами, майстрам часто доводиться вдаватися до неординарних рішень, але завдяки багатому досвіду, навичкам та кмітливості всіх фахівців та працівників поставлені завдання успішно виконуємо. Іноді навіть між обстрілами. Додатковим стимулом є і велика відповідальність перед харків'янами, яких у жодному разі не можемо підвести.

Начальник дільниці Московського району також повідомив, що стабільній та якісній роботі підрозділу суттєво сприяє і всебічна підтримка керівництва підприємства. Фахівці та працівники ділянки забезпечені всім необхідним для проведення ремонтних та аварійно-відновлювальних робіт.

Як поінформували у Комплексі «Харківводовідведення», на сьогоднішній день у ремонтні роботи ведуться у 46 будинках.

Фотогалерея

10 травня 2022, 11:08 Распечатать статью

все новости

Вгору