1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Харківводоканал за тиждень усунув 105 аварійних ситуацій на водоводах та виконав понад 350 заявок на мережах водовідведення

Харківводоканал за тиждень усунув 105 аварійних ситуацій на водоводах та виконав понад 350 заявок на мережах водовідведення

Комунальне підприємство «Харківводоканал» за тиждень усунуло 105 аварійних ситуацій на водоводах та виконало понад 350 заявок на мережах водовідведення у всіх районах міста.

Бригади Комплексу «Харківводопостачання» продовжують масштабні роботи з відновлення подачі води у всіх районах міста. Так, за минулий тиждень усунули понад 46 позаштатних ситуацій та відремонтували 59 оглядових колодязів на трубопроводах холодної води із заміною запірно-регулюючої арматури. Також упорядкували 12 водорозбірних колонок і встановили 4 сучасні гідранти.

Вчора, 8 травня, не дивлячись на вихідний день ремонтники комплексу усунули 7 аварійних ситуацій на водоводах та впорядкували 3 оглядові колодязі. А сьогодні взяли в роботу 9 витоків на системах водоподачі.

На всіх об'єктах комплексу «Харківводопостачання» проходить планова ревізійна підготовка та технічне обслуговування машин та механізмів до роботи в осінньо-зимовий період.

Лабораторією санітарно-епідеміологічного контролю щоденно проводяться дослідження якості води. Фахівці підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків'ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Продуктивно минулого тижня спрацювали і бригади комплексу «Харківводовідведення» – районні експлуатаційні ділянки прийняли та виконали понад 350 заявок від харків'ян на профілактичну обробку та очищення зовнішніх каналізаційних мереж. У процесі виробництва відновлюються оглядові колодязі, за необхідності встановлюються нові люки. З початком бойових дій під постійним контролем комунальників перебувають усі ділянки водовідведення, у місцях перебування людей – сховища, підвали, працюючі цивільні та соціальні об'єкти.

Працівники дільниці з ремонту мереж каналізації спільно з дільничними експлуатаційниками продовжують перекладання колектора у Новобаварському районі міста. Ремонт буде проведено з використанням нових якісних матеріалів - поліетиленових труб, що не піддаються корозії. Підтримується функціонування насосів, що перекачують, перевіряється їх робота.

Поставлене завдання - забезпечити нашими послугами всіх харків'ян, незважаючи на руйнування в будинках, успішно виконують і майстри управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем. За більш ніж 50 адресами вони щодня реалізовують роботи різного обсягу, як відновлення водоподачі в одну квартиру, так і підключення стояка або цілого будинку. «Харківчани повертаються, заявок на ремонтні роботи у нас побільшало, але це приємний клопіт, місто оживає, а ми ж і працюємо для наших споживачів», - зазначили на підприємстві.

Так, за вчора тільки в Немишлянському районі комунікації відновили по вулиці Мельникова, 9/11, проспекту Московському, 220, а в Холодногірському районі по вулиці Кашуби, 2/1 провели розведення та замінили 20 метрів лежака холодної води. Сьогодні налагоджують внутрішньобудинкові комунікації у 43 будинках у всіх районах міста.

Усі комплекси та служби підприємства працюють у штатному режимі.

Фотогалерея

09 травня 2022, 11:47 Распечатать статью

все новости

Вгору