1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

КП «Харківводоканал» просить харків'ян зробити запас води

КП «Харківводоканал» просить харків'ян зробити запас води

Комунальне підприємство «Харківводоканал» просить харків'ян зробити необхідний запас води.

Велике прохання до харків’ян мати запас води в необхідному обсязі. Підприємство працює в штатному режимі, але не все залежить тільки від нашого бажання приїхати та відновити водопостачання у ваших будинках.

Ситуація в Харкові дуже напружена, щодня відбуваються авіа наліти та вибухи, що призводить до порушення в роботі енергоподаючих станцій, у зв’язку з чим падає напруга на наших водопровідних насосних агрегатах. Також, вибухи призводять до різних аварійних ситуацій, порушують водопроводи на мережах. Ми робимо все від нас залежне для відновлення подачі води у ваші будинки, але це не завжди можливо зробити оперативно. Тому звертаємось до всіх харків’ян, для свого ж комфорту забезпечте себе необхідним запасом води! Коли у вашому будинку водопостачання відбувається тільки на нижніх поверхах, дозвольте сусідам з  верхніх поверхів набрати у вас воду.

На даний час відновляємо водопостачання в частині будинків Новобоварського та Холодногірського районів міста. Незабаром всі наші споживачі будуть знову з водою. Ремонтно-аварійні бригади працюють, як завжди злагоджено та професійно, а зараз просто героїчно.

Харків’янам потрібна вода і всі працівники КП «Харківводоканал» розуміють важливість та необхідність своєї праці для жителів міста! Тримаємось та не створюємо паніки!

05 березня 2022, 11:01 Распечатать статью

все новости

Вгору