1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

На комплексах водопідготовки КП «Харківводоканал» освятили воду

На комплексах водопідготовки КП «Харківводоканал» освятили воду

Обряди освячення води, що подається до будинків харків'ян, відбулися сьогодні, 19 січня, на водозаборах комплексів водопідготовки «Донець» та «Дніпро» комунального підприємства «Харківводоканал».

На водозаборі Комплексу водопідготовки "Донець" церемонію освячення води провів настоятель Храму Володимирської ікони Божої Матері протоієрей Петро. Він розповів, що вода освячується особливим чином лише один раз на рік.

«Вода, освячена на Водохреще, є святою та чистою до наступного року. Хрещення - це духовний обряд, завдяки якому через освячення води ми загартовуємо тіло і душу, очищаючи себе та свої думки, налаштовуючись на краще життя. Освячена вода несе у собі Божу благодать. Нехай водохресна вода зцілить не лише ваші тіла, а й душі!», - побажав протоієрей Петро.

Як повідомив директор Комплексу водопідготовки «Донець» КП «Харківводоканал» Ігор Злидень, проведення обрядів освячення води на водозаборах комплексів водопідготовки відбувається щороку і вже давно стало доброю традицією.

«Для КП «Харківводоканал» Водохреща – це особливе свято, бо вже 140 років підприємство надає воду харків'янам. Безумовно, вода – головне джерело життя, тому треба до неї дуже дбайливо ставитись. Сьогодні ми проводимо обряд освячення і незабаром вода потрапить до будинків харків'ян», - зазначив Ігор Злидень.

Також церемонія освячення води відбулася сьогодні на водозаборі першого підйому Краснопавлівського водосховища Комплексу водопідготовки «Дніпро».

Довідка. Комплекси водопідготовки «Донець» та «Дніпро» займаються подачею та очищенням води, яка надходить до будинків харків'ян. КВ «Донець» здійснює забір води з річки Сіверський Донець, яка долає відстань 40 кілометрів до Харкова. КВ «Дніпро» здійснює забір води з Краснопавлівського водосховища і перед тим, як поступити до будинків харків'ян, вона долає відстань більш ніж 140 кілометрів.

Фотогалерея

19 січня 2022, 13:11 Распечатать статью

все новости

Вгору