1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Бригади КП «Харківводоканал» ліквідують пошкодження на трубопроводі на Московському проспекті

Бригади КП «Харківводоканал» ліквідують пошкодження на трубопроводі на Московському проспекті

Бригади комунального підприємства «Харківводоканал» ліквідують пошкодження на технічно зношеному трубопроводі діаметром 100 мм на Московському проспекті, 75 у Московському районі.

Про це повідомив сьогодні, 13 січня, начальник служби водопровідних мереж Основ'янського району Комплексу «Харківводопостачання»  КП «Харківводоканал» Ігор Кім.

«Аварійна ситуація виникла вчора, внаслідок пошкодження на водоводі утворилася течія. Водопостачання частини будинків на Московському проспекті було тимчасово відключено. Аварійні бригади Московського району вночі провели земляні роботи та обстежили характер пошкодження. Сьогодні ремонтники Основ'янської служби  провели всі підготовчі заходи для укладання на цій ділянці нового поліетиленового трубопроводу. Бригади застосовують усю необхідну спецтехніку та забезпечені всім необхідним обладнанням та матеріалами для виконання завдання, щоб якнайшвидше відновити централізоване водопостачання у будинках харків'ян»,- зазначив Ігор Кім.

За його словами, водопостачання буде відновлено о 20:00. До цього часу підвезення води здійснюється автоцистернами підприємства.

Фотогалерея

13 січня 2022, 16:07 Распечатать статью

все новости

Вгору