1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Бригади КП «Харківводоканал» оперативно усувають пошкодження на вулиці Варварівській

Бригади КП «Харківводоканал» оперативно усувають пошкодження на вулиці Варварівській

Аварійні бригади КП «Харківводоканал» оперативно усувають пошкодження на водоводі діаметром 200 мм на вулиці Варварівській у Московському районі.

Про це повідомив сьогодні, 13 січня, заступник генерального директора – директор Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Владлен Волков.

«Аварійна ситуація за цією адресою виникла вчора близько 18:00. Наші бригади ліквідацію протікання розпочали негайно. На період ремонту водопостачання селища Тюринка було припинено. Земляні роботи організували з урахуванням нічного часу доби та зниженої температури. Провели діагностику характеру пошкодження – було виявлено тріщину на технічно зношеному трубопроводі холодного водопостачання, оперативно готуємось до перекладки на даній ділянці водоводу. Бригади забезпечені всім необхідним проведення ремонтних робіт. Залучено спецтехніку та додаткову аварійну бригаду»,- підкреслив Владлен Волков.

За його словами, водопостачання буде відновлено сьогодні, 13 січня, до 21.00. До цього часу підвезення води здійснюватиметься автоцистернами підприємства.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Фотогалерея

13 січня 2022, 07:21 Распечатать статью

все новости

Вгору