1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Жителі понад 1100 будинків переуклали договори з КП «Харківводоканал»

Жителі понад 1100 будинків переуклали договори з КП «Харківводоканал»

Жителі понад 1100 будинків переуклали договори з обслуговуванням внутрішньобудинкових мереж з комунальним підприємством «Харківводоканал», що складає 95% від усіх переукладених договорів на надання послуг водопостачання та водовідведення.

Про це сьогодні, 12 січня, повідомив заступник Генерального директора – директор Департаменту збуту КП «Харківводоканал» Тарас Грущак.

«Згідно із законом України «Про житлово-комунальні послуги», який набув чинності з 1 травня 2019 року, послуги з надання централізованого водопостачання та водовідведення надаються виключно на договірній основі. Для абонентів, які мешкають у багатоповерхових будинках, передбачено два види індивідуальних договорів: з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем та без обслуговування. Звичайно ж, право вибору залишається за абонентом, але у разі укладання договору з обслуговуванням внутрішньобудинкових мереж мешканці отримають суттєві преференції у вигляді цілого комплексу відповідних профілактичних та ремонтних робіт внутрішньобудинкових систем. Серед них - технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем, яке проводиться три рази на рік у кожному будинку, за необхідності зміцнення мереж, усунення течі в арматурі та трубопроводах централізованого водопостачання, а також течі та засмічення внутрішньобудинкових каналізаційних систем», - зазначив Тарас Грущак.

За його словами, у новому договорі передбачено оперативне проведення аварійно-відновлювальних робіт на трубопроводах централізованого водопостачання та водовідведення, надання послуг технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем зливної каналізації при виникненні аварійних ситуацій, негайне усунення несправностей та пошкоджень, цілодобове аварійно-диспетчерське обслуговування та багато іншого.

«Той факт, що більшість абонентів обирають саме прямі договори з нашим підприємством, з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем говорить про те, що харків'яни довіряють професіоналізму наших працівників. Але якщо ж договір не буде переукладено, то автоматично починає діяти індивідуальний договір - без обслуговування внутрішньобудинкових мереж. Після чого проведення всіх ремонтних робіт на внутрішньобудинкових комунікаціях буде відповідальністю мешканців, а не підприємства», - наголосив Тарас Грущак.

Заступник Генерального директора - директор Департаменту збуту підприємства також повідомив, що в квитанціях на оплату комунальних послуг все розділено на окремі складові: водопостачання, водовідведення та окремою графою - обслуговування абонентів. У разі укладання договору з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем у квитанціях абонентів з'явиться оплата за цю послугу, але її буде виключено з платежів від КП «Житлокомсервіс».

У свою чергу начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Комплексу «Харківводовідведення» Валерій Харлан про переваги переукладання нових договорів на надання послуг централізованого водопостачання та водовідведення розповів на прикладі будинку на вулиці Сумській 36/38.

«Цей будинок відомчий, але з минулого року мешканці уклали з нами прямий договір, що включає обслуговування внутрішньобудинкових мереж. У грудні, після ревізійних заходів, ми повністю замінили 90 метрів комунікацій водопостачання та водовідведення за даною адресою. Особливістю цього будинку є те, що мережі розташовані на верхньому технічному поверсі і у разі аварійної ситуації вода заллє горище. Зокрема, сьогодні ми додатково перевірили якість монтажних та зварювальних робіт. Мережі відновили сучасними поліетиленовими трубами, що значно вплине на покращення якості води та надовго мінімізує протікання у системах», - зазначив Валерій Харлан.

Як відмітила, 84-річна Лідія Ускова, яка проживає за цією адресою понад 60 років, капітальні ремонтні роботи на внутрішньо будинкових мережах в цьому будинку не проводилися ніколи. Від імені всіх мешканців вона подякувала співробітникам КП «Харківводоканал» за їхню працю. І наголосила, що тепер не боїться аварійних ситуацій на водоводах.

Фотогалерея

12 січня 2022, 15:15 Распечатать статью

все новости

Вгору