1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Бригади КП «Харківводоканал» оперативно усунули пошкодження на мережі водовідведення на проспекті Тракторобудівників

Бригади КП «Харківводоканал» оперативно усунули пошкодження на мережі водовідведення на проспекті Тракторобудівників

Бригади ремонтно-експлутаційної ділянки Московського району оперативно усунули пошкодження на дворовій зовнішній мережі каналізації на проспекті Тракторобудівників, 124-б.

Про це повідомив сьогодні, 12 січня, начальник ремонтно-експлуатаційної ділянки Московського району комплексу "Харківводовідведення" Віталій Федоренко.

«До ремонтних робіт на даній ділянці приступили одразу після виявлення пошкодження. Провели герметизацію стику на дворовій зовнішній мережі каналізації діаметром 200 мм. Також замінили аварійну ділянку випуску внутрішньобудинкової господарсько-побутової мережі водовідведення діаметром 150 мм в обсязі 2-х погонних метрів», - зазначив Віталій Федоренко.

Також начальник ремонтно-експлуатаційної ділянки Московського району повідомив, що після завершення ремонту були проведені необхідні роботи з благоустрою місця розриття. Зокрема, це – зворотне засипання піском та щебенем. З настанням стійкої теплої погоди на цій ділянці будуть проведені роботи з укладання асфальтобетонного покриття.

12 січня 2022, 13:51 Распечатать статью

все новости

Вгору