1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Бригади КП «Харківводоканал» оперативно усувають пошкодження на водоводі на вулиці Великій Панасівській

Бригади КП «Харківводоканал» оперативно усувають пошкодження на водоводі на вулиці Великій Панасівській

Аварійні бригади КП «Харківводоканал» оперативно усувають пошкодження на водоводі діаметром 300 мм на вулиці Великій Панасівській, 153.

Про це повідомив сьогодні, 8 січня, начальник Холодногірського району служби зовнішніх водопровідних мереж Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Олександр Сірко.

«На даній ділянці виконуємо роботи з усунення пошкодження на магістральному трубопроводі діаметром 300 мм. Аварійні бригади зреагували оперативно, відразу після отримання заявки виїхали на місце та локалізували протікання. Проведено відключення мережі холодного водопостачання у частині вулиць Великої Панасівської та Сіриківської. Наразі діагностуємо характер пошкодження та визначаємо обсяг робіт. Бригади забезпечені всім необхідним для якнайшвидшого усунення аварійної ситуації», - зазначив Олександр Сірко.

За його словами, цей водовід проходить вздовж автомагістралі, тому на період проведення ремонтних робіт дорожні служби передбачили об'їзні шляхи для автолюбителів.

До цього часу підвезення води здійснюватиметься автоцистернами підприємства. Про закінчення ремонтних робіт буде повідомлено додатково.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

08 січня 2022, 09:30 Распечатать статью

все новости

Вгору