1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

КП «Харківводоканал» повністю готовий до роботи у святкові дні

КП «Харківводоканал» повністю готовий до роботи у святкові дні

25 аварійних бригад КП «Харківводоканал» чергуватимуть у новорічну ніч та весь період новорічних та різдвяних свят, готові виїхати за викликом для забезпечення стабільної роботи систем водопостачання та водовідведення Харкова.

На підприємстві виконано весь комплекс необхідних заходів, аби комунальні проблеми не затьмарили зимові канікули харків'ян та гостей нашого міста. У рамках підготовки об'єктів до роботи в осінньо-зимовий період на «Харківводоканалі» капітально переклали понад 24 км водопровідних мереж, відновили понад 30 км внутрішньобудинкових систем водопостачання та водовідведення, провели профілактичне прочищення 500 км трубопроводів водовідведення. Були замінены проблемні, зношені ділянки, що стало основою стабільної роботи взимку. Заздалегідь створено запас ремонтних матеріалів, реагентів для безперебійної роботи на новорічні свята. Ремонтні служби забезпечені всім необхідним, щоб у разі пориву чи витоку на лінії оперативно усунути аварійну ситуацію.

31 грудня традиційно збільшується споживання води та КП «Харківоканал» готовий до цих навантажень, у резервуарах підтримуються високі рівні. Навіть за максимального водорозбору буде достатньо води, щоб харків'яни могли належним чином підготуватися до свята.

Вранці 1 січня водоспоживання, як правило, знижується. Але ближче до вечора зростає навантаження на каналізацію, що зберігається й у наступні дні. Це нерідко призводить до засмічень та закупорок мереж. Тому Харківводоканал переконливо просить мешканців міста після добре проведеного свята не використовувати каналізаційні мережі як відро для сміття. Адже виправлення ситуації потребує часу, хоча аварійні бригади будуть готові прийти на допомогу вдень та вночі.

У випадках аварійних ситуацій необхідно звертатись за телефоном «гарячої лінії» КП «Харківводоканал» – 15-33.

Аварійна диспетчерська: водопостачання, зовнішні мережі (цілодобово) – 15-33 (зі стаціонарних телефонів та всіх мобільних операторів, безкоштовно), 712-08-40.

Аварійна диспетчерська: водовідведення, внутрішньобудинкові мережі (цілодобово) – 15-99 (зі стаціонарних телефонів), 704-14-46, 704-14-47, 704-14-48, 734-91-53, 739-95-05.

Інформаційний центр – 707-57-57, 757-82-80 (з 8:00 до 21:00, крім неділі).

Чим швидше КП «Харківоканал» отримає інформацію про відсутність води, помічені течі на вулицях або інших аварійних ситуаціях, тим оперативніше здійснить ремонт, звівши до мінімуму незручність мешканців.

31 грудня 2021, 12:10 Распечатать статью

все новости

Вгору