1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Основ'янському районі відновлюють внутрішньобудинкові системи

У Основ'янському районі відновлюють внутрішньобудинкові системи

У Основ'янському районі бригади КП «Харківводоканал» у рамках заходів щодо підготовки об'єктів до роботи в осінньо-зимовий період відновили 353 метри внутрішньобудинкових систем.

За словами начальника дільниці Основ'янського району Віталія Федіна, з початку року було капітально відремонтовано технічно зношені внутрішньобудинкові комунікації у 7 житлових будинках.

«Великі обсяги робіт із заміни внутрішньобудинкових мереж холодного водопостачання провели в будинках по вулиці Воскресенській, 29, по проспекту Гагаріна, 38-а та по вулиці Грозненській, 36. Системи водовідведення капітально відремонтували в будинках по вулиці Літаковій, 9 та проспекту Гагарина 180/2. Останнім часом ремонти проводимо комплексно, одночасно встановлюємо сучасну арматуру на внутрішньобудинкових мережах. Планові завдання виконані, але поточні та технічні налагодження продовжуємо вести по всіх будинках, які обслуговуємо. Усуваємо аварійні ситуації, проводимо ревізії та плануємо заміни на майбутній рік», - підкреслив Віталій Федін.

Він зазначив, що наразі завершуються ремонтні роботи з відновлення мереж холодного водопостачання у будинках по проспекту Гагаріна, 72 та вулиці Руставелі, 2. «Черговість заміни систем у житлових будинках визначаємо після профілактичних оглядів, насамперед беремо в роботу технічно зношені комунікації. Оперативно усуваємо всі аварійні ситуації, що виникають, негайно реагуємо на звернення та заявки мешканців. Також, за потребою, проводимо капітальний та поточний ремонт зливової каналізації у багатоквартирних будинках».

Бригадами КП «Харківводоканал» ремонтні роботи на внутрішньобудинкових системах водопостачання та водовідведення ведуться цілий рік, що дозволяє підтримувати внутрішньобудинкові мережі у належному стані та мінімізувати аварійні ситуації. Загалом у 2021 році провели ремонтні роботи у понад 300 будинках мешканців міста.

24 листопада 2021, 13:35 Распечатать статью

все новости

Вгору