1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

КП «Харківводоканал» просить споживачів вчасно оплачувати послуги водопостачання та водовідведення

КП «Харківводоканал» просить споживачів вчасно оплачувати послуги водопостачання та водовідведення

Комунальне підприємство «Харківводоканал» просить споживачів вчасно оплачувати послуги водопостачання та водовідведення та не допускати накопичення боргів.

Як проінформували в  Департаменті збуту КП «Харківводоканал» згідно із Законами України «Про питну воду» та «Про житлово-комунальні послуги», споживачі зобов'язані своєчасно розраховуватися за спожиті послуги водопостачання та водовідведення відповідно до встановлених тарифів.

Розрахунковим періодом для оплати є календарний місяць. Оплата здійснюється не пізніше 20 числа місяця, наступного за розрахунковим періодом. Плата за надані послуги вноситься споживачем відповідно до показників лічильника або норм споживання на підставі квитанції.

На КП «Харківводоканал» повідомили, що при виникненні будь-яких питань з оплати, для проведення звірки та уточнення даних за станом оплати,  абоненти можуть звернутися в абонентські відділи підприємства. Тут же можна провести оплату за спожиті послуги.

На КП «Харківводоканал» для зручності споживачів ввели електронні сервіси, які дозволяють абонентам оплачувати послуги водопостачання та водовідведення за допомогою QR-кодів. На лицьовій стороні квитанцій розміщений QR-код, який прив'язаний до особового рахунку абонента. Абонент, маючи на руках квитанцію та смартфон, в режимі онлайн може подивитися заборгованість на своєму особистому рахунку та здійснити оплату послуг підприємства через сервіси, які пропонують банки.

На сьогоднішній день заборгованість абонентів КП «Харківводоканал» становить понад 680 млн грн. На підприємстві нагадали, що з 1 травня за кожен день прострочення оплати комунальних послуг буде нараховуватися пеня в розмірі 0,01% від суми боргу. Нарахування пені у зв'язку із заборгованістю абонентів - ініціатива не підприємства, а вимога ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», яке вступило в силу з 1 травня 2020 року.

Нагадаємо, від своєчасної оплати за послуги водопостачання та водовідведення залежить безперебійна подача води харків'янам. Тільки при отриманні своєчасної оплати КП «Харківводоканал» може гарантувати стабільне надання послуг, тож розраховуємо на сумлінність споживачів і дякуємо кожному, хто вчасно та в повному обсязі сплачує рахунки!

17 вересня 2021, 15:24 Распечатать статью

все новости

Вгору