1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

По вулиці Гвардійців Широнинців проводиться заміна водоводу методом санації

По вулиці Гвардійців Широнинців проводиться заміна водоводу методом санації

Бригади КП «Харківводоканал» проводять заміну ділянки водоводу методом санації по вулиці Гвардійців Широнинців, 40 в Московському районі.

Про це повідомив сьогодні, 15 вересня, начальник ділянки з перекладки та санації водопровідних мереж КП «Харківводоканал» Ніяз Ахмедов.

«Бригади підприємства ведуть перекладку ділянки технічно зношеного водоводу діаметром 400 мм і довжиною 223 метра. Роботи проводяться методом санації із застосуванням нових поліетиленових труб, термін експлуатації яких становить понад 50 років. До земляних робіт приступили 8 вересня, на сьогодні вже завершили всі підготовчі процеси, в тому числі монтаж і пайку поліетиленової труби і проводимо укладання. До кінця місяця плануємо завершити роботи на об'єкті, в тому числі провести благоустрій місця розриття», - зазначив Ніяз Ахмедов.

За його словами, по завершенню ремонтних робіт на мережах, запланована і заміна запірної арматури, це мінімізує аварійні ситуації і поліпшить якість води в будинках жителів району. Перекладку проводили без відключення водопостачання, подача води буде припинена тільки на короткий період під час переключення трубопроводу.

Начальник ділянки з перекладки і санації водопровідних мереж КП «Харківводоканал» підкреслив, що роботи з перекладки технічно зношених мереж холодного водопостачання ведуться по всіх районах міста згідно з графіком. При виконанні робіт застосовуються сучасні способи і підходи, такі як горизонтально-направлене буріння і безтраншейний метод перекладки нових трубопроводів у вже існуючі мережі без порушення асфальтобетонного покриття. Ці технології дозволяють виконувати заміну ділянок аварійних водопровідних мереж без руйнування міської інфраструктури, і в значній мірі скорочують витрати на ремонти мереж та відновлення дорожнього покриття.

15 вересня 2021, 14:24 Распечатать статью

все новости

Вгору