1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Бригади КП «Харківводоканал» приступили до перекладання ділянки водогону по 1-му Орському провулку

Бригади КП «Харківводоканал» приступили до перекладання ділянки водогону по 1-му Орському провулку

Аварійні бригади КП «Харківводоканал» 9 червня приступили до перекладання ділянки водогону по 1-му Орському провулку в Шевченківському районі.

Про це повідомив сьогодні, 10 червня, заступник генерального директора - директор Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Владлен Волков.

«На даній вулиці виконуємо роботи з перекладання технічно зношеної ділянки водопроводу діаметром 630 мм. Заміні підлягає 170 м мереж, також буде встановлена ​​нова запірно-регулююча арматура. Роботи плануємо завершити до 10 липня. При перекладанні водопровідних мереж застосовуємо сучасні матеріали, що дозволяє значно знизити кількість пошкоджень, оптимізувати подачу водопостачання. Орієнтовно тільки на матеріали було виділено 2 млн грн, а з огляду на експлуатаційні витрати - це 3-4 млн грн», - зазначив Владлен Волков.

За його словами, після завершення робіт по заміні ділянки водопроводу буде проведено благоустрій даної території, а фахівці КП «Шляхрембуд» проведуть поточний ремонт проїжджої частини дороги.

«Роботи ведуться без зниження рівня споживання водопостачання Олексіївського житлового масиву. І тільки на момент перемикання ми на добу, згідно з графіком, відключимо на Олексіївці воду. Жителі довго чекали заміни цього трубопроводу і ставляться з розумінням до деяких незручностей, і як таких скарг не надходило», - підкреслив директор Комплексу «Харківводопостачання» .

Нагадаємо, 7 травня за цією адресою утворився порив на водоводі діаметром 1000 міліметрів, який привів до руйнування інфраструктури. Негайно був проведений підтримуючий ремонт.

Фотогалерея

10 червня 2021, 16:41 Распечатать статью

все новости

Вгору