1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

КП «Харківводоканал» бере участь у виставці досягнень

КП «Харківводоканал» бере участь у виставці досягнень

Комунальне підприємство «Харківводоканал» бере участь у виставці досягнень провідних харківських підприємств і ярмарку вакансій «Харків - місто людей праці», які проходять на площі Свободи.

На виставковому майданчику КП «Харківводоканал» презентована спеціальна техніка та механізми, демонструються відеоролики про трудові будні підприємства, для бажаючих сфотографуватися працює фотозона, а також широко представлений ​​ярмарок вакансій. Усі бажаючі можуть дізнатися цікаву та різноманітну інформацію, задати питання та порадитися з керівниками та фахівцями комунального підприємства «Харківводоканал».

Під час відвідування виставкового майданчику комунального підприємства «Харківводоканал» секретар Харківської міської ради Ігор Терехов за високий професіоналізм, сумлінну та плідну працю, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста Харкова та з нагоди Дня праці відзначив Подяками трудівників підприємства - машиніста екскаватора Олега Пожидаєва і водія автотранспортних засобів Андрія Омельчука.

Виставка досягнень провідних харківських підприємств і ярмарок вакансій «Харків - місто людей праці» викликали великий інтерес харків'ян.

Фотогалерея

01 травня 2021, 15:34 Распечатать статью

все новости

Вгору