1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Робота КП «Харківводоканал» у зв'язку з введенням карантинних заходів у Харкові

Робота КП «Харківводоканал» у зв'язку з введенням карантинних заходів у Харкові

У зв'язку із загрозою поширення коронавірусу КП «Харківводоканал» просить споживачів тимчасово відкласти відвідування абонентських відділів, пов'язаних з перевірками стану або переоформленням особового рахунку, передачі показань приладів обліку та інших питань, які можна вирішити в телефонному режимі, через особистий кабінет або мобільні додатки.

У разі виникнення питань щодо стану особового рахунку для сплати за надані послуги споживачі можуть звернутися в сall-центр: (057) 707-57-57, (057) 757-82-80, який працює щодня, крім неділі, з 8:00 до 21:00, без перерви. А також звертатися до диспетчерської КП «Харківводоканал» за єдиним коротким номером 15-33, доступному безкоштовно з усіх мобільних операторів і стаціонарних телефонів.

На КП «Харківводоканал» для зручності споживачів ввели електронні сервіси, які дозволяють абонентам оплачувати послуги водопостачання та водовідведення за допомогою QR-кодів. На лицьовій стороні квитанцій розміщений QR-код, який прив'язаний до особового рахунку абонента. Абонент, маючи на руках квитанцію і смартфон, в режимі он-лайн може подивитися заборгованість по своєму особистому рахунку і здійснити оплату послуг підприємства через сервіси, які пропонують банки.

Також альтернативним способом здійснення оплати за надані підприємством послуги водопостачання та водовідведення онлайн є оплата на сайті обраного банку або через особистий кабінет. У розділі «Повідомлення» на сайті підприємства можна ознайомитися з діючими на сьогоднішній день пунктами прийому платежів ЄРЦ «Мегабанк».

В умовах карантину КП «Харківводоканал» працює в штатному режимі, оскільки надання послуг водопостачання та водовідведення повинно здійснюватися безперервно і перериватися тільки на ремонтні роботи та ліквідацію аварійних ситуацій. «Ми цінуємо здоров'я людей і вживаємо всіх заходів обережності для забезпечення їх безпеки від можливого зараження», - відзначили на підприємстві.

13 квітня 2021, 13:23 Распечатать статью

все новости

Вгору