1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

У Слобідському районі почастішали випадки розкрадання внутрішньобудинкових мереж

У Слобідському районі почастішали випадки розкрадання внутрішньобудинкових мереж

На комунальному підприємстві «Харківводоканал» стурбовані випадками розкрадання внутрішньобудинкових систем у Слобідському районі міста.

Про це повідомив сьогодні, 10 березня, начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» Валерій Харлан. Так, з підвалу житлового будинку по вулиці Матросова, 16-а було викрадено понад 50 метрів мереж водовідведення, а всього по району в 2021 році - понад 100 погонних метрів мереж.

«Сигнал про пошкодження водовідведення від мешканців будинку надійшов перед вихідними днями. Аварійна бригада оперативно виїхала на місце і визначилася з обсягом робіт. Мережі були розкуроченими  та вирвані повністю у всьому будинку, каналізаційні стоки зливалися безпосередньо в підвал. Прийняли рішення прокласти тимчасовий трубопровід, щоб не допустити затоплення підвального приміщення, а мешканці змогли провести комфортно вихідні дні. Наразі проводимо капітальну заміну системи водовідведення, замість чавунних труб прокладаємо сучасні, поліетиленові, які до того ж дешевші та зручніші в експлуатації», - зазначив Валерій Харлан.

За його словами, витрати підприємства на капітальне відновлення системи водовідведення за даною адресою склали близько 20 тисяч грн. Крім того, порушився графік ремонтних робіт на внутрішньобудинкових мережах, що були заплановані раніше в інших будинках.

Начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» попрохав харків'ян  при виникненні подібних інцидентів негайно звертатися до правоохоронних органів. «Ми не просимо, щоб нам повернули ці кошти, але сподіваємося, уникнути подібного надалі», - підкреслив Валерій Харлан.

Фотогалерея

10 березня 2021, 14:13 Распечатать статью

все новости

Вгору