1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

Бригади КП «Харківводоканал» оперативно усунули аварію на магістральному водогоні

Бригади КП «Харківводоканал» оперативно усунули аварію на магістральному водогоні

Бригади Комплексу водопідготовки «Дніпро» КП «Харківводоканал» оперативно усунули аварійну ситуацію на одному з магістральних водоводів діаметром 800 мм «Краснопавлівка-Лозова» в районі залізниці.

Як повідомив сьогодні, 3 березня, заступник Генерального директора - директор Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Владлен Волков, аварійні бригади підприємства зреагували оперативно, негайно виїхали на місце і приступили до ліквідації аварійної ситуації.

«Аварійна ситуація виникла на одному з двох магістральних водоводів довжиною 30 км, які забезпечують водопостачання жителів Лозової. Бригади Комплексу водопідготовки «Дніпро» вже закінчили ремонтні роботи на даному водоводі. Зараз виконуються гідравлічне випробування на міцність, промивка та санітарна обробка водоводу, з подальшим хімічним і бактеріологічним аналізом води. На даний момент ДП «Лозоваводосервіс» здійснює подачу води абонентам згідно з графіком. Водопостачання в повному обсязі буде відновлено 4 березня о 8:00», - зазначив Владлен Волков.

03 березня 2021, 10:31 Распечатать статью

все новости

Вгору