1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

На КП «Харківводоканал» перевіряють знання з охорони праці

На КП «Харківводоканал» перевіряють знання з охорони праці

На комунальному підприємстві «Харківводоканал» проходять традиційні заходи з навчання та перевірки знань працівників підприємства з охорони праці.

Як повідомила начальник відділу охорони праці КП «Харківводоканал» Ольга Єрьоміна, завершується навчання і перевірка знань з охорони праці у працівників Департаменту збуту.

«Основними завданнями в сфері охорони праці на нашому підприємстві завжди були і залишаються збереження життя, здоров'я і працездатності працівників у процесі їх трудової діяльності. Більше 30 виконуваних робіт на КП «Харківводоканал» пов'язані з підвищеною небезпекою, тому дотримання всіх вимог безпеки приділяється максимум уваги, адже від цього залежить людське життя. Зазначу, що інструкції і правила з охорони праці відрізняються в залежності від специфіки виконуваних робіт», - відмітила Ольга Єрьоміна.

За її словами, під час навчання працівників Департамента збуту, які безпосередньо контактують з абонентами, особливу увагу приділяємо культурі спілкування, інформуємо, як уникати конфліктних ситуацій. Так само, нагадуємо про дотримання правил безпеки на вулиці, при перетині проїжджої частини, в транспорті. Навчання аспектам охорони праці - важливий етап для всіх професій і спеціальностей, і проходити навчання зобов'язаний кожен працівник підприємства.

Фотогалерея

02 березня 2021, 12:42 Распечатать статью

все новости

Вгору