1 Водозабір Водосховище Харківські фонтани Трудові будні Очисні споруди Саржин яр Дзеркальний струмінь Харківські фонтани Саржин Яр Водосховище Спецтехніка Краснопавлівське водосховище Гребля Первинні відстійники (КБО «Диканівський»)

На комплексах водопідготовки КП «Харківводоканал» освятили воду

На комплексах водопідготовки КП «Харківводоканал» освятили воду

Обряди освячення води, яка подається в будинки харків'ян, відбулися сьогодні, 19 січня, на водозаборах комплексів водопідготовки «Донець» і «Дніпро» комунального підприємства «Харківводоканал».

На водозаборі Комплексу водопідготовки «Донець» церемонію освячення води провів настоятель Храму Володимирської ікони Божої Матері протоієрей Петро. Він розповів, що вода освячується особливим чином усього один раз на рік.

«19 січня весь православний світ відзначає Водохрещt: тисячі християн занурюються в крижані води річок та ставків у різних країнах світу. Вода, освячена на Водохреще, залишається святою і чистою до наступного року. Хрещення - це духовний обряд, завдяки якому через освячення води ми загартовуємо тіло і душу, очищаючи себе і свої думки, налаштовуючись на краще життя. Нехай водохресна вода зцілить не тільки ваші тіла, а й душі!», - побажав протоієрей Петро.

Як повідомив директор Комплексу водопідготовки «Донець» КП «Харківводоканал» Ігор Злидень, проведення обрядів освячення питної води на водозаборах комплексів водопідготовки проходить щороку і вже давно стало доброю традицією.

«Для КП «Харківводоканал» Водохреще - це особливе свято, тому що вже 140 років підприємство надає воду харків'янам. Фахівці нашого підприємства сьогодні, як і кожного дня, дбають про те, щоб у водопровідних мережах міста вода була безперебійно. Ми бажаємо всім оздоровлюватися життєдайною силою цілющої йорданської води та набиратися від неї духовної сили, енергії та натхнення. Миру вам і спокою», - зазначив Ігор Злидень.

Також церемонія освячення води відбулася сьогодні на водозаборі першого підйому Краснопавлівського водосховища Комплексу водопідготовки «Дніпро».

Довідка. Комплекси водопідготовки «Донець» і «Дніпро» займаються подачею і очищенням води, яка надходить в будинки харків'ян.

Фотогалерея

19 січня 2021, 13:42 Распечатать статью

все новости

Вгору